Советы и статьи

5138

Романтика у відносинах

20 століття... Люди писали вірші, поеми, просто прозу і відправляли це в конвертах. Як приємно було отримати такий лист дівчині, яка згоряла від цікавості, як же розгорнеться її подальша доля. І не приховую, що все нове це добре забуте старе. Дуже було приємно прийти додому і отримати лист з визнанням . Але ... Як же бідні дівчата і юнаки тужили в очікуванні, поки лист доходив до них...
6853

Перше побачення

Після того, як ви познайомилися в Інтернеті з молодою людиною, минуло кілька тижнів, а може бути і місяців. І ти відчула, що після довгої переписки і декількох телефонних дзвінків вже готова піти на перше побачення, але тебе не покидає неспокій. Ти турбуєшся з приводу того, наскільки безпечною буде ваша зустріч. Перше побачення - це завжди складно і загадково. Адже ти ще не знаєш, що представляє з себе твій віртуальний співрозмовник. А раптом вам важко буде спілкуватися і розмова затихне так і не розпочавшись...
32140

Знайомства без реєстрації

Житель сучасного мегаполісу живе в постійному цейтноті . Ділові зустрічі, переговори, поїздки, термінові справи. Робочий день розписаний по хвилинах - непросто помітити один одного в міській суєті . Сайт знайомств Flinch.com.ua рекомендує пройти просту реєстрацію, адже це відкриє вам багато нових можливостей. Якщо ви не маєте 1-2 хвилини, то буде цікаво дізнатися, що є 4 варіанти знайомства без реєстрації !
4950

Знайомитися чи ні по інтернету - ось в чому питання?

У більшості випадків самотні люди виправдовують свою самотність браком часу на знайомство. Їм ніколи. У них багато роботи, вони втомлюються або ходять на курси підвищення кваліфікації. У деяких фігурують маленькі діти, яких не на кого залишити. Хтось надто скромно зауважує або не може знайомитися. У кожного свої відмовки, але всі вони зводяться до одного: колись. Але всі ці причини можна обеззброїти альтернативним варіантом знайомств з протилежною статтю з допомогою Інтернету і сайтів знайомств.
4385

Дотримання безпеки при інтернет-знайомствах

Коли ви знайомитесь через інтернет, у вас створюється ілюзія анонімності. Але, якщо проявити необережність, то можна розкрити себе і стати жертвою переслідування шанувальника, який до всього іншого може виявитися неврівноваженим .
4428

Як обрати найкращі фотографії для сайту знайомств?

Перше, що привертає до анкети на сайті знайомств, це фотографія. При погляді на цю фотографію у відвідувача вашої анкети повинно виникати бажання поспілкуватись з вами і дізнатись вас ближче. У всіх нас є улюблені фотографії, з якими пов'язані якісь спогади. Саме такі фотографії краще залишити там, де вони лежать. Адже ділитися спогадами про події, які відображені на них, краще з родичами і близькими друзями.
Top