Советы и статьи

6114

Як знайти чоловіка на сайті знайомств ?

Уявімо собі, що ти нарешті зустріла на сайті знайомств чоловіка, який повністю відповідає твоєму ідеалу. Він засипає тебе компліментами, достатньо ерудований. Та й на фото виглядає досить привабливо. Але, от ви зустрічаєтесь, і ти розумієш, що він зовсім не той, хто тобі потрібен. Або того гірше - він ідеальний, але не виявляє жодного інтересу до розвитку відносин. Створюється невелика драма, особливо у того, хто був відкинутий. А якщо ти дівчина вразлива, довго його шукала і, навіть, встигла закохатися в образ, який собі створила, то драма може виявитися не такою вже й маленькою.
3453

Знайомства Love.ua заощадять ваш час

Сучасний городянин знаходиться в постійному цейтноті, але нехтує сайтами знайомств. Він боїться не встигнути зробити те, що запланував на день, на рік і, нарешті, на все життя. Люди кудись спізнюються, їх чекають неймовірно термінові справи, у них розписана кожна хвилина. Звичайно, в такому потоці машин і людей ми не бачимо один одного. Не кажучи вже про знайомство і пошук своєї половинки. І так живуть багато людей. Не знаючи, що десь поруч ходить їх половинка.
4333

21 століття - час віртуальних знайомств

Знайомства в Інтернеті все більше набирають свою популярність. Адже, зайти на сайт знайомств на кілька хвилин і відповісти на пару листів не складає особливих труднощів. Часу на це потрібно мінімум. З ранку, налив чашку кави, і сівши прочитати електронну пошту, зайди на сайт знайомств і дай відповідь на кілька листів шанувальників або просто побажай доброго ранку і гарного настрою на цілий день. Або вдень на роботі - всього то 10 хвилин - а гарний настрій у після обідній час тобі забезпечено.
8096

Інтернет знайомства: За і Проти

За своє життя я чув багато суперечок, чи варто заводити інтернет знайомства. Хтось був у цих суперечка більш переконлививим, а хтось менше. Але точно можу сказати, що ніхто так і не довів, ефективні інтернет знайомства чи ні. Ми провели власне дослідження і на досвіді сервісу Love.ua написали аргументи "за" і "против" інтернет знайомств. Сподіваємось, вони допоможуть тобі визначитися в цьому питанні:)
9486

Коханці на сайті знайомств

Сайти знайомств зараз дуже популярні, особливо серед одружених чоловіків. Адже так просто інкогніто знайомитися з прекрасною статтю, вибирати серед мільйона дівчат найкращу, сексуальну і цікаву - ту, яка погодиться на таємні інтимні побачення і спільне різноманітне дозвілля...
8744

Чим сайти знайомств краще соціальних мереж

У наш час складно знайти людину, яка не разу б не відвідувала інернет-портали, сайти знайомств або соціальні мережі. Якщо ще п'ять років тому віртуальне спілкування критикувалося старшим поколінням, то зараз навіть люди у віці «підсіли» на різні сайти, які надають можливість заводити нові знайомства, розшукувати старих друзів і шукати своїх других половинок.
Top