Советы и статьи

3983

Реальні побачення - реальні враження

Досить фліртувати з дівчиною тільки онлайн! Пора покликати її на реальне побачення. Контакт тет-а-тет все розставляє по своїх місцях. Дослідження показують, що при особистій зустрічі тієї «хімії», яка була у тебе з віртуальною подругою, в реалі може і не повторитися. У дослідженні, опублікованому в «Журналі соціальних та особистих відносин», було проведено спостереження під час 6-хвилинних швидкісних побачень між чоловіками і жінками. В результаті, у чоловіків спостерігалося підвищення міжособистісного тяжіння під час особистого контакту.
5973

9 правил знайомства онлайн

От якби вcі були чемними в інтернеті, було б легше. Особливо коли люди щось вже знає про знайомства онлайн. Ми проаналізували поведінку дівчат в онлайні і зараз збираємось дати 9 порад сильній частині цього світу. Як правильно налагодити контакт на сайті знайомств з потенційною дамою серця? Йди цим простим правилам - і справа в капелюсі!
5556

Правила поведінки на першому побаченні


Перше побачення зазвичай проходить як іспит з математичного аналізу: страшно, нічого не зрозуміло, в горлі пересохло від хвилювання. Не тушуйся! Ось кілька порад, які допоможуть тобі блиснути на першому побаченні. Ти ще практично нічого не знаєш про свою нову пасію. Як же поводитися? Вивчивши кілька простих "формул", ти станеш справжнім асом побачень. Тільки не забувай, що всі дівчата різні і універсальних правил не існує.
5493

Небезпечний секс: 5 найпоширеніших травм в ліжку.

Часом, в пориві пристрасті, ти забуваєш про обережність. У деяких випадках це призводить до травм. Ось перелік найбільш поширених травм під час любовних утіх і способів їх уникнути. Ознайомся, щоб не червоніти, пояснюючи запис в лікарняному бюлетені суворому начальству!
4971

Як оцінити чоловіка по профайлу в інтернеті

Все ще мрієш знайти принца «в Інтернеті»? Що ж, маєш право. А поки давай поговоримо про юзерів, з якими зв'язуватися точно не варто. Ми живемо в страшний час і в соціальних мережах: щоб покликати мене до свого столу, колега пише в фейсбук-чат: «Маша, йди сюди!» І попутно ставить «лайк» до фоточки мого песика. Мені здається, ми скоро розучимося спілкуватися в офлайні. Будемо вручати один одному віртуальні подарунки, кидати посилання та анекдоти, піднімати келихи зі «Скайпу». Жорстокий світ! І це я ще ні слова не сказала про те, скільки маніяків та технічних зануд намагаються проникнути до тебе у «френди». Втім, про них ми поговоримо далі з психологом. Тобі залишається тільки прочитати і взяти до відома.
6263

Як познайомитися з чоловіком (Частина 2)

Ми вже поділилися з тобою декількома секретами того, як познайомитися з чоловіком. В продовження теми ми підготували для тебе ще декілька постулатів, які допоможуть тобі познайомитися з кращими чоловіками. Як і де знайомитися? Чи варто знайомитися в інтернеті? Якщо так, то що писати? Читай далі і ти знайдеш відповіді на ці питання!
Top