Советы и статьи

4436

Знайомство в Інтернеті - прокляття чи благословення?

Періодично мені трапляються статті на одну і ту ж тему: знайомства в Інтернеті. Ці статті начебто створюються за одним шаблоном. Спочатку йде довгий розпливчастий вступ на тему, що в Інтернеті знайомитися добре/погано (зайве викреслити), але оскільки всі цим займаються, то справа ця як би неминуча. Далі йде відступ. Автор ділиться своїм досвідом або досвідом «знайомого».
5474

П'яний секс - задоволенню не товариш

Існує думка, що алкоголь допомагає наводити мости у відносинах, дає можливість швидко розслабитись і зблизитись. Завдяки цьому п'яний секс став звичним і нормальним явищем для частини громадян. Адже алкоголь розпалює твій сексуальний апетит і зміцнює впевненість у собі. Можливо, істина дійсно у вині?
3731

Чим краще секс, тим вища зарплата

Автор дослідження Нік Дрідакіс проаналізував дані масштабного соціологічного опитування, проведеного в Греції в 2008 році, який було направлено на вивчення різних сфер життя і поведінки людей. У ході дослідження, в якому взяли участь більше 75 000 чоловік, добровольці відповідали на різні питання, у тому числі і ті, які стосувалися сексуальної активності. Особлива увага приділялася фізичному та психічному здоров'ю учасників, а також їх заробітної плати.
5598

Кохання чи пристрасть?

Всі ми знаємо, що сплутати кохання з пристрастю простіше простого. Винен у всьому мозок. Варто йому засікти привабливий об'єкт і ти поринаєш в кохання! Через лічені хвилини тіло охоплено бажанням. І як зрозуміти, що насправді відбувається? Ми постараємось допомогти тобі розібратися і зробити правильні висновки. Адже ви того варті!:)
4838

Як познайомитися з чоловіком

Чи потрібно проявляти ініціативу? Як зробити перший крок? Де водяться кращі кадри? Відповіді на ці та всі інші непрості питання - у нашому вичерпному керівництві по знайомству з чоловіками. Даємо Facebook на відсіч, ідея підійти першої до чоловіка тобі не близька. Не те, щоб ти не хотіла зустріти того самого ніжного, розумного і платоспроможнього. Але невже тебе, повній достоїнств, доведеться просуватись на ринку романтики самостійно?!
3912

Як обрати чоловіка

За родом діяльності мені нерідко доводиться спілкуватися з юними дівами і дамами постарше, чиє особисте життя зазнало фіаско. Розводи, несподівані розриви, образливі зради - чого тільки не буває! У якийсь момент я запитую: «А чому ви обрали саме цього чоловіка?» І уважно слухаю. «Мене вразили його очі». «Я нутром відчула - це мій чоловік». «Він так заразливо сміявся». «Мені здалося, що з ним я буду, як за кам'яною стіною». «Я так втомилася від самотності, а тут з'явився він». І так далі, і так далі ...
Top