Советы и статьи

4955

Знайомства онлайн

Сучасний темп життя часто не залишає часу на пошук партнера. Робота вдома або в невеликому колективі ще більше звужує можливе коло знайомств. Іноді це стає серйозною проблемою, що веде до депресії і почуттю самотності. Знайомства онлайн - сучасний шлях вирішення проблеми, які його переваги і недоліки?
 
Сучасні технології пропонують нам шукати партнера в Інтернеті, враховуючи найрізноманітніші особливості. Знайомства онлайн стали популярні не тільки серед молоді, але й серед людей більш старшого віку. Деякі сайти орієнтовані на користувачів, які шукають короткострокові відносини. Інші навпаки, пропонують свої послуги для бажаючих знайти супутника життя.
4151

Онлайн-знайомства породжують більш щасливі шлюби - вчені.

Американські сімейні пари, які познайомилися онлайн, в середньому почувають себе щасливішими, ніж подружжя з "традиційних" сімей і рідше розлучаються - заявляють психологи в статті, опублікованій в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.
 
«Перебіг шлюбу залежить від безлічі обставин. Місце і характер зустрічі подружжя - лише один з них і його ефект простежується не завжди, а внесок у загальний результат залишається досить невеликим. Тим не менш, результати нашого дослідження обнадіюють, враховуючи зрушення в традиціях перших знайомств в суспільстві Сполучених Штатів », - заявив Джон Качоппо з університету Чикаго.
3531

Знайомства в інтернеті будуть основою успішного шлюбу

Більше третини шлюбів, укладених у 2005-2014 роках, починалися з знайомства в інтернеті - показало дослідження, проведене в Університеті Чикаго.
При цьому, такі шлюби були щасливіше і тривали довше тих, що полягали в результаті особистого знайомства, пише "The Times of India". Рівень задоволення від таких шлюбів виявився вище, а статистика розлучень - нижче. Дослідники припускають, що секрет успіху криється в силі мотивації людей і можливості вибору партнерів. За словами Джона Каціоппо, знайомства в інтернеті змінюють динаміку і результат шлюбу в цілому.
Top