Блог Love.ua

3654

Секреты счастья

Что говорит нам Википедия на этот счет? Счастье – это состояние человека, которое соответствует наибольшей внутренней удовлетворённости условиями своего бытия, полноте и осмысленности жизни, осуществлению своего человеческого назначения.
4101

Говори, если хочешь больше оргазмов!

Кто бы мог подумать, что мужской треп оказывает такой положительный эффект на качественный секс?! Обычный искренний разговор скорее расположит твою подругу на бурную ночь, нежели цветы или поход в ресторан.
4018

Как построить и укрепить отношения? Топ 5 советов от Love.ua

Сильные и прочные отношения - основа твоего здоровья, вдохновения и самореализации. Отношения подобны инвестициям: чем больше ты вкладываешь, тем больше получаешь. Мы собрали несколько действенных советов, которые помогут тебе построить и укрепить надежные отношения. Лови!
5601

Як заповнювати анкету на сайті знайомств?

Вирішивши пошукати щастя в інтернеті, багато хто ламає голову над тим, що написати про себе. Адже саме по тому, що ти напишеш у своїй анкеті і буде судити про тебе прекрасний незнайомець. На щастя, зовсім необов'язково володіти літературним талантом Шекспіра для того, щоб розкрили твою чарівність і неординарну особистість.
3521

Соціальні мережі

Сьогоднішній день почався для мене скоріше з очікуваної події, ніж із форс–мажору - я знову не заплатила вчасно за інтернет. Наскільки б від цього не залежало моє життя - робота - навчання, я майже ніколи не дбаю про це вчасно.
5166

Секрет популярності вашої анкети на сайті знайомств

Чому власниці одних анкет настільки популярні, а інші залишаються без належної уваги і їх не переглядають кожні 5 хвилин? У чому секрет популярності в мережі? Насамперед, що кидається в очі, це фотографія. Або її відсутність.
5259

Романтика у відносинах

20 століття... Люди писали вірші, поеми, просто прозу і відправляли це в конвертах. Як приємно було отримати такий лист дівчині, яка згоряла від цікавості, як же розгорнеться її подальша доля. І не приховую, що все нове це добре забуте старе. Дуже було приємно прийти додому і отримати лист з визнанням . Але ... Як же бідні дівчата і юнаки тужили в очікуванні, поки лист доходив до них...
6928

Перше побачення

Після того, як ви познайомилися в Інтернеті з молодою людиною, минуло кілька тижнів, а може бути і місяців. І ти відчула, що після довгої переписки і декількох телефонних дзвінків вже готова піти на перше побачення, але тебе не покидає неспокій. Ти турбуєшся з приводу того, наскільки безпечною буде ваша зустріч. Перше побачення - це завжди складно і загадково. Адже ти ще не знаєш, що представляє з себе твій віртуальний співрозмовник. А раптом вам важко буде спілкуватися і розмова затихне так і не розпочавшись...
33306

Знайомства без реєстрації

Житель сучасного мегаполісу живе в постійному цейтноті . Ділові зустрічі, переговори, поїздки, термінові справи. Робочий день розписаний по хвилинах - непросто помітити один одного в міській суєті . Сайт знайомств Flinch.com.ua рекомендує пройти просту реєстрацію, адже це відкриє вам багато нових можливостей. Якщо ви не маєте 1-2 хвилини, то буде цікаво дізнатися, що є 4 варіанти знайомства без реєстрації !
5002

Знайомитися чи ні по інтернету - ось в чому питання?

У більшості випадків самотні люди виправдовують свою самотність браком часу на знайомство. Їм ніколи. У них багато роботи, вони втомлюються або ходять на курси підвищення кваліфікації. У деяких фігурують маленькі діти, яких не на кого залишити. Хтось надто скромно зауважує або не може знайомитися. У кожного свої відмовки, але всі вони зводяться до одного: колись. Але всі ці причини можна обеззброїти альтернативним варіантом знайомств з протилежною статтю з допомогою Інтернету і сайтів знайомств.
4442

Дотримання безпеки при інтернет-знайомствах

Коли ви знайомитесь через інтернет, у вас створюється ілюзія анонімності. Але, якщо проявити необережність, то можна розкрити себе і стати жертвою переслідування шанувальника, який до всього іншого може виявитися неврівноваженим .
4496

Як обрати найкращі фотографії для сайту знайомств?

Перше, що привертає до анкети на сайті знайомств, це фотографія. При погляді на цю фотографію у відвідувача вашої анкети повинно виникати бажання поспілкуватись з вами і дізнатись вас ближче. У всіх нас є улюблені фотографії, з якими пов'язані якісь спогади. Саме такі фотографії краще залишити там, де вони лежать. Адже ділитися спогадами про події, які відображені на них, краще з родичами і близькими друзями.
Top