Блог Love.ua

6202

Як знайти чоловіка на сайті знайомств ?

Уявімо собі, що ти нарешті зустріла на сайті знайомств чоловіка, який повністю відповідає твоєму ідеалу. Він засипає тебе компліментами, достатньо ерудований. Та й на фото виглядає досить привабливо. Але, от ви зустрічаєтесь, і ти розумієш, що він зовсім не той, хто тобі потрібен. Або того гірше - він ідеальний, але не виявляє жодного інтересу до розвитку відносин. Створюється невелика драма, особливо у того, хто був відкинутий. А якщо ти дівчина вразлива, довго його шукала і, навіть, встигла закохатися в образ, який собі створила, то драма може виявитися не такою вже й маленькою.
3523

Знайомства Love.ua заощадять ваш час

Сучасний городянин знаходиться в постійному цейтноті, але нехтує сайтами знайомств. Він боїться не встигнути зробити те, що запланував на день, на рік і, нарешті, на все життя. Люди кудись спізнюються, їх чекають неймовірно термінові справи, у них розписана кожна хвилина. Звичайно, в такому потоці машин і людей ми не бачимо один одного. Не кажучи вже про знайомство і пошук своєї половинки. І так живуть багато людей. Не знаючи, що десь поруч ходить їх половинка.
4409

21 століття - час віртуальних знайомств

Знайомства в Інтернеті все більше набирають свою популярність. Адже, зайти на сайт знайомств на кілька хвилин і відповісти на пару листів не складає особливих труднощів. Часу на це потрібно мінімум. З ранку, налив чашку кави, і сівши прочитати електронну пошту, зайди на сайт знайомств і дай відповідь на кілька листів шанувальників або просто побажай доброго ранку і гарного настрою на цілий день. Або вдень на роботі - всього то 10 хвилин - а гарний настрій у після обідній час тобі забезпечено.
8222

Інтернет знайомства: За і Проти

За своє життя я чув багато суперечок, чи варто заводити інтернет знайомства. Хтось був у цих суперечка більш переконлививим, а хтось менше. Але точно можу сказати, що ніхто так і не довів, ефективні інтернет знайомства чи ні. Ми провели власне дослідження і на досвіді сервісу Love.ua написали аргументи "за" і "против" інтернет знайомств. Сподіваємось, вони допоможуть тобі визначитися в цьому питанні:)
9815

Коханці на сайті знайомств

Сайти знайомств зараз дуже популярні, особливо серед одружених чоловіків. Адже так просто інкогніто знайомитися з прекрасною статтю, вибирати серед мільйона дівчат найкращу, сексуальну і цікаву - ту, яка погодиться на таємні інтимні побачення і спільне різноманітне дозвілля...
8884

Чим сайти знайомств краще соціальних мереж

У наш час складно знайти людину, яка не разу б не відвідувала інернет-портали, сайти знайомств або соціальні мережі. Якщо ще п'ять років тому віртуальне спілкування критикувалося старшим поколінням, то зараз навіть люди у віці «підсіли» на різні сайти, які надають можливість заводити нові знайомства, розшукувати старих друзів і шукати своїх других половинок.
4018

Реальні побачення - реальні враження

Досить фліртувати з дівчиною тільки онлайн! Пора покликати її на реальне побачення. Контакт тет-а-тет все розставляє по своїх місцях. Дослідження показують, що при особистій зустрічі тієї «хімії», яка була у тебе з віртуальною подругою, в реалі може і не повторитися. У дослідженні, опублікованому в «Журналі соціальних та особистих відносин», було проведено спостереження під час 6-хвилинних швидкісних побачень між чоловіками і жінками. В результаті, у чоловіків спостерігалося підвищення міжособистісного тяжіння під час особистого контакту.
6029

9 правил знайомства онлайн

От якби вcі були чемними в інтернеті, було б легше. Особливо коли люди щось вже знає про знайомства онлайн. Ми проаналізували поведінку дівчат в онлайні і зараз збираємось дати 9 порад сильній частині цього світу. Як правильно налагодити контакт на сайті знайомств з потенційною дамою серця? Йди цим простим правилам - і справа в капелюсі!
5666

Правила поведінки на першому побаченні


Перше побачення зазвичай проходить як іспит з математичного аналізу: страшно, нічого не зрозуміло, в горлі пересохло від хвилювання. Не тушуйся! Ось кілька порад, які допоможуть тобі блиснути на першому побаченні. Ти ще практично нічого не знаєш про свою нову пасію. Як же поводитися? Вивчивши кілька простих "формул", ти станеш справжнім асом побачень. Тільки не забувай, що всі дівчата різні і універсальних правил не існує.
5553

Небезпечний секс: 5 найпоширеніших травм в ліжку.

Часом, в пориві пристрасті, ти забуваєш про обережність. У деяких випадках це призводить до травм. Ось перелік найбільш поширених травм під час любовних утіх і способів їх уникнути. Ознайомся, щоб не червоніти, пояснюючи запис в лікарняному бюлетені суворому начальству!
5018

Як оцінити чоловіка по профайлу в інтернеті

Все ще мрієш знайти принца «в Інтернеті»? Що ж, маєш право. А поки давай поговоримо про юзерів, з якими зв'язуватися точно не варто. Ми живемо в страшний час і в соціальних мережах: щоб покликати мене до свого столу, колега пише в фейсбук-чат: «Маша, йди сюди!» І попутно ставить «лайк» до фоточки мого песика. Мені здається, ми скоро розучимося спілкуватися в офлайні. Будемо вручати один одному віртуальні подарунки, кидати посилання та анекдоти, піднімати келихи зі «Скайпу». Жорстокий світ! І це я ще ні слова не сказала про те, скільки маніяків та технічних зануд намагаються проникнути до тебе у «френди». Втім, про них ми поговоримо далі з психологом. Тобі залишається тільки прочитати і взяти до відома.
6322

Як познайомитися з чоловіком (Частина 2)

Ми вже поділилися з тобою декількома секретами того, як познайомитися з чоловіком. В продовження теми ми підготували для тебе ще декілька постулатів, які допоможуть тобі познайомитися з кращими чоловіками. Як і де знайомитися? Чи варто знайомитися в інтернеті? Якщо так, то що писати? Читай далі і ти знайдеш відповіді на ці питання!
Top