Блог Love.ua

4495

Знайомство в Інтернеті - прокляття чи благословення?

Періодично мені трапляються статті на одну і ту ж тему: знайомства в Інтернеті. Ці статті начебто створюються за одним шаблоном. Спочатку йде довгий розпливчастий вступ на тему, що в Інтернеті знайомитися добре/погано (зайве викреслити), але оскільки всі цим займаються, то справа ця як би неминуча. Далі йде відступ. Автор ділиться своїм досвідом або досвідом «знайомого».
5553

П'яний секс - задоволенню не товариш

Існує думка, що алкоголь допомагає наводити мости у відносинах, дає можливість швидко розслабитись і зблизитись. Завдяки цьому п'яний секс став звичним і нормальним явищем для частини громадян. Адже алкоголь розпалює твій сексуальний апетит і зміцнює впевненість у собі. Можливо, істина дійсно у вині?
3773

Чим краще секс, тим вища зарплата

Автор дослідження Нік Дрідакіс проаналізував дані масштабного соціологічного опитування, проведеного в Греції в 2008 році, який було направлено на вивчення різних сфер життя і поведінки людей. У ході дослідження, в якому взяли участь більше 75 000 чоловік, добровольці відповідали на різні питання, у тому числі і ті, які стосувалися сексуальної активності. Особлива увага приділялася фізичному та психічному здоров'ю учасників, а також їх заробітної плати.
5681

Кохання чи пристрасть?

Всі ми знаємо, що сплутати кохання з пристрастю простіше простого. Винен у всьому мозок. Варто йому засікти привабливий об'єкт і ти поринаєш в кохання! Через лічені хвилини тіло охоплено бажанням. І як зрозуміти, що насправді відбувається? Ми постараємось допомогти тобі розібратися і зробити правильні висновки. Адже ви того варті!:)
4890

Як познайомитися з чоловіком

Чи потрібно проявляти ініціативу? Як зробити перший крок? Де водяться кращі кадри? Відповіді на ці та всі інші непрості питання - у нашому вичерпному керівництві по знайомству з чоловіками. Даємо Facebook на відсіч, ідея підійти першої до чоловіка тобі не близька. Не те, щоб ти не хотіла зустріти того самого ніжного, розумного і платоспроможнього. Але невже тебе, повній достоїнств, доведеться просуватись на ринку романтики самостійно?!
3979

Як обрати чоловіка

За родом діяльності мені нерідко доводиться спілкуватися з юними дівами і дамами постарше, чиє особисте життя зазнало фіаско. Розводи, несподівані розриви, образливі зради - чого тільки не буває! У якийсь момент я запитую: «А чому ви обрали саме цього чоловіка?» І уважно слухаю. «Мене вразили його очі». «Я нутром відчула - це мій чоловік». «Він так заразливо сміявся». «Мені здалося, що з ним я буду, як за кам'яною стіною». «Я так втомилася від самотності, а тут з'явився він». І так далі, і так далі ...
5245

Віртуальні знайомства в мережі. Поради психолога (Частина 2)

Перед зустріччю поговорити по телефону, на мій погляд, варто з кількох причин: по-перше, почути голос співрозмовника; по-друге, оцінити словниковий запас і вміння спілкуватися. Моя знайома переписувалася з молодою людиною близько тижня, і все було добре, поки він не подзвонив, щоб домовитися про побачення. Практично через кожне слово він вставляв невизначений артикль "мля", в листах його, природно, уникаючи. Для її вух це було дуже важким випробуванням - їх зустріч так і не відбулася. Переклад віртуальних відносин в реальні - штука тонка. Тут дрібниць немає. Важливими для нас залишаються питання: де зустрічатися, що надіти, про що говорити, а про що краще помовчати.
4861

Віртуальні знайомства в мережі. Поради психолога (Частина 1)

Інтернет представляється мені величезною мережею, неводом. Як у казці про Рибака і Рибку, закинувши який в інформаційне море, можна витягнути все, що захочеш - меблі, відео, продукти і навіть знайти свою половину! Головне зрозуміти, яку саме рибку ми хочемо зловити. Для цього треба взяти правильну мережу і розкинути її в потрібному місці, наживку підібрати, а коли рибка припливе - не злякати і вчасно підсікти. Налаштування себе на певний результат - вже половина справи. Зазвичай, люди знаходять те, що шукають. Тому, для початку потрібно визначитися, кого і для чого ми шукаємо.
5374

Знайомства онлайн

Сучасний темп життя часто не залишає часу на пошук партнера. Робота вдома або в невеликому колективі ще більше звужує можливе коло знайомств. Іноді це стає серйозною проблемою, що веде до депресії і почуттю самотності. Знайомства онлайн - сучасний шлях вирішення проблеми, які його переваги і недоліки?
 
Сучасні технології пропонують нам шукати партнера в Інтернеті, враховуючи найрізноманітніші особливості. Знайомства онлайн стали популярні не тільки серед молоді, але й серед людей більш старшого віку. Деякі сайти орієнтовані на користувачів, які шукають короткострокові відносини. Інші навпаки, пропонують свої послуги для бажаючих знайти супутника життя.
4523

Онлайн-знайомства породжують більш щасливі шлюби - вчені.

Американські сімейні пари, які познайомилися онлайн, в середньому почувають себе щасливішими, ніж подружжя з "традиційних" сімей і рідше розлучаються - заявляють психологи в статті, опублікованій в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.
 
«Перебіг шлюбу залежить від безлічі обставин. Місце і характер зустрічі подружжя - лише один з них і його ефект простежується не завжди, а внесок у загальний результат залишається досить невеликим. Тим не менш, результати нашого дослідження обнадіюють, враховуючи зрушення в традиціях перших знайомств в суспільстві Сполучених Штатів », - заявив Джон Качоппо з університету Чикаго.
3806

Знайомства в інтернеті будуть основою успішного шлю

Більше третини шлюбів, укладених у 2005-2014 роках, починалися з знайомства в інтернеті - показало дослідження, проведене в Університеті Чикаго.
При цьому, такі шлюби були щасливіше і тривали довше тих, що полягали в результаті особистого знайомства, пише "The Times of India". Рівень задоволення від таких шлюбів виявився вище, а статистика розлучень - нижче. Дослідники припускають, що секрет успіху криється в силі мотивації людей і можливості вибору партнерів. За словами Джона Каціоппо, знайомства в інтернеті змінюють динаміку і результат шлюбу в цілому.
Top