Создай анкету
или войди через

9 правил знайомства онлайн

9 января 2014, в 00:00

9 правил знайомства онлайн От якби вcі були чемними в інтернеті, було б легше. Особливо коли люди щось вже знає про знайомства онлайн. Ми проаналізували поведінку дівчат в онлайні і зараз збираємось дати 9 порад сильній частині цього світу. Як правильно налагодити контакт на сайті знайомств з потенційною дамою серця? Йди цим простим правилам - і справа в капелюсі!

1. Напиши їй

Якщо вона тобі сподобалася, не варто «лайкати» її фотографії або підморгувати їй, краще напиши їй повідомлення. Спробуй почати на веселій ноті або зачепити один з її інтересів - ти ж не тільки по фотографіях її вибрав, дай їй це зрозуміти! Постав кілька питань про неї, трохи розкажи про себе, але не переборщи. І підпишись, бажано, своїм справжнім ім'ям. Справжні імена підвищують ефективність на сайтах знайомств.

2. Завантаж гарну фотографією профілю

Фотографія профілю - це, по суті, твоя візитна картка. Пам'ятай про це і критично підходь до вибору «аватарки». Намагайся вибрати її таким чином, щоб було чітко видно твоє обличчя, а якщо ти ще маєш струнку фігуру, то не соромся завантажувати твої фотографії у повний зріст.

3. Поділися своїми досягненнями

Акуратно і ненав'язливо напиши про те, що вмієш пекти шикарний празький торт, вирізати фігурки чоловічків з картону або пародіювати Роберта Де Ніро. Такі факти викличуть посмішку на її обличчі і зацікавленість. А ось хвалитися своєю зарплатою, кількістю випитого і розсипом номерів телефонів красунь, мабуть, не варто. А взагалі, головне, будь самим собою. Якщо ти самодостатній і впевнений у собі, пані потягнуться до тебе куди швидше:) Онлайн знайомства потребують в розмові якоїсь родзинки, яка зможе захопити дівчину.

4. Будь чесний

У своєму профілі краще написати про те, хто ти насправді. А не про хлопця, яким ти хотів би бути. Чесно розкажи про всі свої достоїнства, про те, що тобі дійсно цікаво. Повір, вона вибере тебе серед тисяч інших. І взагалі, намагайся якісно подавати інформацію про себе на своїй сторінці. Ми вже писали про те, як дівчата можуть оцінити чоловіка по профайлу в інтернеті.

5. Умій жартувати

Почуття гумору - одне з тих якостей, за якими жінка оцінює чоловіка . Навіщо їй потрібен похмурий колода? Прояви ерудицію і почуття гумору. У тих, хто вміє жартувати, як стверджують вчені, хороші гени. А це дуже важлива деталь для будь-якої жінки.

6. Додай червоний

Твої шанси істотно зростуть, якщо на фотографії профілю буде що-небудь червоне - колір сили і сексуальності, який дуже приваблює дам. Будь-то червона краватка, светр або навіть червоні шкарпетки - спробуй, червоний пробуджує потрібні емоції і тваринні інстинкти.

7. Зроби перший крок

І не чекай ініціативи від неї. Знайди якусь деталь у її « інтересах» і напиши їй . Жінки цінують ініціативу і вже куди менше звертають увагу на безініціативних чоловіків. На сайтах знайомств дівчата часто заходят до тебе у "гості"? Можливо, тим самим вони хочу дати тобі знак щодо твоїх рішучих кроків.

8. Не злись

Якщо дівчина відмовила тобі і не хоче продовжувати стосунки, не варто засипати її злісними повідомленнями і вимагати пояснень. Будь вище - відмова є відмова - спробуй забути і жити далі.

9. Не затягуй

Якщо онлайн знайомство склалося вдало, швидше запрошуй дівчину на побачення в реальності. Інакше ризикуєш закохатися в придуманий образ.

Бажаємо тобі успіхів на саті знайомств Love.ua. А якщо ти все ще вагаєшся - чи треба тобі ці знайомства - ми пропонуємо дізнатися більше о знайомствах в інтернеті.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!