Создай анкету
или войди через

Чим краще секс, тим вища зарплата

9 января 2014, в 00:00

Чим краще секс, тим вища зарплата Автор дослідження Нік Дрідакіс проаналізував дані масштабного соціологічного опитування, проведеного в Греції в 2008 році, який було направлено на вивчення різних сфер життя і поведінки людей. У ході дослідження, в якому взяли участь більше 75 000 чоловік, добровольці відповідали на різні питання, у тому числі і ті, які стосувалися сексуальної активності. Особлива увага приділялася фізичному та психічному здоров'ю учасників, а також їх заробітної плати.

Результат опитування показав, що ті з піддослідних, хто займався сексом протягом тижня 4 і більше разів, в середньому заробляли на 5% більше тих, що вів мізерне інтимне життя.

Також вчені помітили, що ті з добровольців, у кого не було проблем з сексом, рідше хворіли на діабет, артрит і серцево-судинними захворюваннями, ніж їх менш сексуально вдоволені колеги.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!