Создай анкету
или войди через

Дотримання безпеки при інтернет-знайомствах

9 февраля 2014, в 00:00

Дотримання безпеки при інтернет-знайомствах Коли ви знайомитесь через інтернет, у вас створюється ілюзія анонімності. Але, якщо проявити необережність, то можна розкрити себе і стати жертвою переслідування шанувальника, який до всього іншого може виявитися неврівноваженим .

Щоб уникнути неприємних наслідків знайомства через інтернет, скористайтесь нижче написаними порадами:

Не повідомляйте контактні дані.

Намагайтесь не використовувати своє справжнє ім'я, основні адреси електронної пошти, адресу особистого сайту, або домашню адресу, якщо ви тільки познайомились і ледь почали дізнаватися про людей. Більшість відвідувачів приходять на сайт з тією ж метою, що і ви, але у деяких, на жаль, інші плани. Поки не відчуєте себе комфортно з друзями по листуванню, їм нема чого знати хто ви. А якщо хтось намагається натиснути на вас, щоб отримати особисту інформацію, краще припиніть спілкуватись з даною людиною, перш ніж будете готові повідомити її.
 

Спостерігайте за зв'язаністю інформації.

З особливою увагою стежте за розповідями тих, з ким спілкуєтесь. Зверніть увагу на деталі - чи не змінюється інформація про роботу, вік, освіту. Вас можуть обманювати, але якщо ви будете насторожі, то легко уникнете непотрібних проблем.

Використовуйте телефон.

Якщо ви вже познайомились в Інтернеті і якийсь час спілкуєтесь один з одним у мережі, то спробуйте поговорити по телефону. Але не забувайте, що номер вашого телефону досить легко визначити. Поговоривши по телефону, ви отримаєте більш ясну картину про особисті якості людини. Перш ніж захочете зустрітись особисто, використовуйте цей простий спосіб.

Попросіть його фотографію.

Уважно вивчіть фотографію, щоб переконатись, що на ній реальна людина і фото співпадає з описом вашого приятеля, перш ніж піти з ним на зустріч. А ще краще буде, якщо він вам вишле кілька фото, знятих у різних ситуаціях.

Призначайте зустріч в безпечному місці.

Будьте обережні після того, як зважилися перенести зустріч з віртуального світу в реальний. Зустрічайтесь там, де багато людей. Якщо щось піде не так або ви захочете піти раніше, то ви зможете спокійно втекти звідти. З першого побачення приїжджайте і їдьте туди самостійно. Перш ніж підете на побачення, розкажіть подрузі або кому-небудь з родини, куди ви йдете. Опишіть їм людину, з якою збираєтесь зустрітися - на той випадок, якщо щось піде не так.

Пам'ятайте: приділяючи увагу безпеці, ви застрахуєте себе від багатьох неприємностей, які могли б статися. Але, звичайно, не варто доводити заходи безпеки до параної. Приємних і безпечних знайомств!

 

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!