Создай анкету
или войди через

Перше побачення

6 февраля 2014, в 00:00

Перше  побачення Після того, як ви познайомилися в Інтернеті з молодою людиною, минуло кілька тижнів, а може бути і місяців. І ти відчула, що після довгої переписки і декількох телефонних дзвінків вже готова піти на перше побачення, але тебе не покидає неспокій. Ти турбуєшся з приводу того, наскільки безпечною буде ваша зустріч. Перше побачення - це завжди складно і загадково. Адже ти ще не знаєш, що представляє з себе твій віртуальний співрозмовник. А раптом вам важко буде спілкуватися і розмова затихне так і не розпочавшись...

   Якщо ти відчуваєш, що не дуже-то і прагнеш до особистої зустрічі зі знайомим по листуванню, тоді тобі варто перевірити себе. Наскільки комфортно ти відчуваєш себе, спілкуючись з цією людиною в мережі. Прислухайся до власних почуттів, покладися на внутрішнє чуття і дай відповідь на такі питання: чи цікавий тобі співрозмовник, чи викликає почуття поваги, чи зацікавлений він сам в твоєї персоні? Адже за великим рахунком, ти маєш повне право передумати і зовсім не зобов'язана зустрічатися з ним.
 

  Якщо ти все ж таки зважилася піти на побачення і хочеш, щоб воно було безпечним, призначай його в людному місці, заздалегідь визначивши дату і час. Перше побачення повинне бути коротким і бажано, щоб воно відбулося в світлий час доби, особливо якщо ви познайомилися заочно. Найкраще побалакати за чашкою кави в кафе або знайти інше проведення часу, яке нікого ні до чого не зобов'язує. Постарайся, щоб побачення не тривало більше одної-двох годин. Цього часу цілком достатньо, щоб познайомитися один з одним і набратися перших вражень. І ви не будете ламати голову, щоб ще таке сказати і уникнете незручного мовчання.

   Іноді ти відчуваєш схильність до авантюризму, але якщо твій новий знайомий пропонує підвезти тебе, то краще відмовитися. Ні в якому разі не дозволяй йому проникнути в твою квартиру. Обов'язково прихопи з собою на зустріч мобільний телефон, перед цим повідомивши подругу або кого-небудь з членів сім'ї про те, куди ти вирушаєш і з ким. Тебе ніхто не засудить, якщо ти, усвідомивши, що відчуваєш себе некомфортно з цим хлопцем, захочеш піти, швидко і ввічливо закінчивши побачення.

   Звичайно ж, тобі хочеться на першому побаченні добре виглядати, але не перестарайся, інакше ви обидва будете відчувати дуже сильне перенапруження. Якщо ти більш комфортно відчуваєш себе в джинсах і тобі до душі проста зачіска, то не варто приходити на перше побачення в сукні для коктейлю. Все, що потрібно - це нехитрий макіяж, трохи простих прикрас, духи і стриманий, але не дуже консервативний наряд.
   Не чекай занадто багато від першого побачення і будь реалісткою. Навіть, якщо ви перед цим кілька місяців листувалися, ваше перше побачення за своєю суттю буде побаченням всліпу. Тому саме, так до нього і стався. Твій хлопець міг бути відвертим при спілкуванні через інтернет, але при реальній зустрічі може виявитися дуже сором'язливим. Тому, не будуй собі довгострокових планів ще до першої зустрічі. Не переймайся, якщо ти не доб'єшся того, про що мріяла. Принаймні, ти як мінімум, отримаєш важливий досвід. Тому дерзай, знайомся і вперед на побачення!

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!