Создай анкету
или войди через

Реальні побачення - реальні враження

9 января 2014, в 00:00

Реальні побачення - реальні враження Досить фліртувати з дівчиною тільки онлайн! Пора покликати її на реальне побачення. Контакт тет-а-тет все розставляє по своїх місцях. Дослідження показують, що при особистій зустрічі тієї «хімії», яка була у тебе з віртуальною подругою, в реалі може і не повторитися. У дослідженні, опублікованому в «Журналі соціальних та особистих відносин», було проведено спостереження під час 6-хвилинних швидкісних побачень між чоловіками і жінками. В результаті, у чоловіків спостерігалося підвищення міжособистісного тяжіння під час особистого контакту.

Це не означає, що онлайн знайомства не вихід. Навпаки, це відмінний спосіб для початку відносин. Але приходить час, коли потрібно вийти за рамки опису її «відмінного почуття гумору» чи «чарівної усмішки». Потрібно зустрічатися лицем до лиця. І чим раніше, тим краще - через 1-2 тижні після знайомства онлайн. Таким чином, ти дізнаєшся, чи варто витрачати на твій потенційний «ідеал» час і чи є між вами та сама горезвісна «хімія».

Жінки сильніше переживають перед зустріччю з хлопцем, з яким вони познайомилися онлайн, ніж перед побаченням з тим, з ким познайомилися «вживу».

Одним з факторів страху, як вважають дослідники з Університету Рузвельта, є недосвідченість. Дослідження показало, що онлайн знайомства, як правило, більшою мірою цікавлять дівчат, які не дуже щасливі в реальному особистому житті.

«Дівчатам, чомусь, здається, що онлайн знайомства воліють відчайдушні чоловіки. Або ті, у кого є проблеми з соціальними навичками. Але після того, як люди один раз спробували познайомитися з допомогою Інтернету, вони перестають вірити стереотипам», - говорить автор дослідження Джилл Коулман.

Також дівчині, можливо, важко зважитися на зустріч через страх, оскільки незнайома людина є величезною загрозою і може нашкодити. Але насправді, шанс того, що тобі нашкодить людина, яку ти добре знаєш, вище.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!