Создай анкету
или войди через

Соціальні мережі

6 февраля 2014, в 00:00

Соціальні мережі Сьогоднішній день почався для мене скоріше з очікуваної події, ніж із форс–мажору - я знову не заплатила вчасно за інтернет. Наскільки б від цього не залежало моє життя - робота - навчання, я майже ніколи не дбаю про це вчасно.

Ця ситуація підштовхнула мене на думку про те, що буде з людством, якщо в усьому світі пропаде інтернет. Хоча б на день, я мовчу про тиждень - за цей час кількість самогубств точно б зросла в кілька разів. Планета  встане. Встануть заводи, магазини, фірми і навіть торгові намети на ринку. Люди, можливо, нарешті  стануть розрізняти день з ніччю і дізнаються, що існує ще багато приємних речей, крім цього світу, яким ми майже повністю замінили реальність.

Для таких, як майже половина населення землі, ввели навіть нове поняття, яке позначає хворобу - і ніяк інакше - « інтернет- залежність». А лікується воно цілком реальними, паперово-хрусткими грошима.

У мережі ми вмудряємося працювати (хоча, скоріше всього, майже весь робочий день всі сидять у соц.мережах), будувати відносини, знайомитися, втрачати і грати на біржі.

Зараз все частіше, коли знайомишся з людьми, вони через годину спілкування запитують: «А ти є « Вконтакті»? «Я тебе додам в друзі?». Номер телефону запитують дуже рідко, адже в мережі все простіше. І яка радість - можна додати в друзі навіть Олену Водонаєву або того рудого, з Іванушек. І нехай це буде навіть не він. Якщо вірити, що добре зліплений фейк - він, то цілком можна радіти життю. Хоча є й ті, хто не розуміє, що 100 сторінок для однієї Водонаєвої - як то багато і пахне або розладом особистості або тим самим - обманом.

Як же багатьох тішить ця думка, що в соц. мережах не обов'язково викладати саме свою фотку. Ту саму правдиву фотку, де в тебе і прищі, і задній фон - килим, і облуплені стіни. Як же радує, що існує фотошоп, щоб зробити будь-яку особу прекрасною і, як мінімум, мільйони фоток порно-красунь та просто красивих дівчат, які також просто виклали свої фотки « Вконтакт». Як же класно, коли у тебе пивний живіт і велосипед, а в «Однокласниках» в тебе «Кайен » і вілла. Але, з іншого боку, в житті ми приховуємо стільки ж. Точніше, майже все, крім зовнішності - захисна реакція тут вже не спрацьовує.

Який же простір для фантазії тих людей, які настільки скромні у своєму існуванні в реальності. У деяких такі розмахи, що впору писати книги у стилі фантастики. Шкода, що не рідко із-за таких людей починають узагальнювати і говорити - «так там одна підстава і з'їм ». Звичайно, з'їм, що ні сторінка - то реклама нижньої білизни і різновидів депіляції.
Як же вбиває той факт, що все, що відбувається у світі або в твоєму особистому житті, зводиться до одного рядку - статусу. Люди все частіше фотографуються тільки для того, щоб потім помістити своє фото у себе на сторінці. Одноликим виглядає суспільство, яке перестало купувати ті барвисті, музичні, яскраві листівки, щоб привітати людину з днем ​​народження. Зараз все простіше - мережа тобі нагадала, ти виклав пісню. Місія виконана. І про людину не забув, і грошей не витратив .

Ми змінили один зомбоящик на інший. Телевізор - на монітор ПК. Тільки в телевізорі все готово. А тут - ми самі можемо вершити свої і чужі долі. Комп'ютерні ігри теж будуть скоро не потрібні.

Раніше наші мами і тата, щоб знайти один одного ходили на танці, в ресторани і гуляли по парках, а тебе потрібно всього лише погуглити і знайти підходящий сайт знайомств, в якому потрібно мінімум інформації і максимум фантазії. Зараз навіть не треба їхати в Європу, щоб знайти собі істинно джентльмена - вони самі сидять і чекають тебе на сайті із позначкою «оnline» - потрібно тільки натиснути «відправити».

Я не можу сказати, що соц. мережі - це погано чи добре - я сама досить активний користувач того ж «Вконтакту ». Просто я не можу сказати, що добре, коли люди приховують своє власне я. Адже, якщо людина реєструється на сайті знайомств, віна ж явно розраховує знайти кого-то-свою-долю або просто одноденку. Просто не можу зрозуміти: ну ладно, виклав ти чуже фото, а на зустріч ти підеш з роздрукованою фоткою, приклеєною на скотч до власного обличчя? Або просто після 3 місяців спілкування не підеш?

Як то нерозумно все це. Адже немає жодної людини, якої судилося бути одною. За природою або стереотипу, закладеному нам з давніх часів, ми повинні шукати пару і розмножуватися. Тому, в будь-якому випадку, ви знайдете те, що шукаєте. Головне - бути чесним для початку з самим собою і з оточуючими. Тому, якщо ви вирішили шукати свою долю в інтернеті, це майже безпрограшний варіант.

Зробіть вдале фото, посміхніться навколишньому світу і все у ваших руках. Головне - добре шукати і чекати. Удачи !

 

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!