Создай анкету
или войди через

Як обрати найкращі фотографії для сайту знайомств?

12 августа 2013, в 00:00

Як обрати найкращі фотографії для сайту знайомств? Перше, що привертає до анкети на сайті знайомств, це фотографія. При погляді на цю фотографію у відвідувача вашої анкети повинно виникати бажання поспілкуватись з вами і дізнатись вас ближче. У всіх нас є улюблені фотографії, з якими пов'язані якісь спогади. Саме такі фотографії краще залишити там, де вони лежать. Адже ділитися спогадами про події, які відображені на них, краще з родичами і близькими друзями.

Ви гортаєте свій фотоальбом і думаєте, які фотографії вибрати для сайту знайомств . Ось тут так добре видна нова машина, а тут - ваша молодша сестричка... А ось ваш День народження і тут всі ваші друзі та близькі.

Якщо ви хочете заздалегідь познайомити майбутнього обранця з вашою сестрою, друзями, дачею і машиною, тоді викладайте фотографій побільше - нехай він з першого ж погляду на анкету знає, що його чекає в майбутньому. Насправді ж, на фото повинні бути тільки ви - прекрасна, єдина і неповторна . Не треба надягати бальні сукні та вечірні вбрання. На фото ви повинні виглядати максимально природно, де акцент зроблений на ваших зовнішніх даних. Пам'ятайте, що чоловік любить очима. На фотографії не має бути нічого зайвого: так, дівчина, обкладена м'якими іграшками, губиться в цих плюшевих звірятках. А фотографії з неприбраним ліжком і брудними тарілками на задньому плані показують вас не з кращого боку. Неакуратна і неохайна дівчина навряд чи викличе інтерес у чоловіка . Посміхайтеся, бо саме посмішка притягує до себе людей як магніт. Чоловік мріє не про Снігову королеву із зовнішністю суперзірки, а про жінку - справжню, яка зігріє його життя своїм теплом і щирою посмішкою.

Правила вибору фотографій для сайтів знайомств стосуються не тільки дівчат, а й молодих людей. Хлопець на тлі свого старого ВАЗ - 2101 або телевізора "Рубін" з ручним перемикачем ніяк не викличе інтерес дівчат. Хіба що вам залишать кілкий коментар до цих романтичних фото . А переглядати 30 ваших фото з ​​поїздки в Таїланд у однієї і тієї ж пальми в різних позах ніхто не подужає. Навпаки, створиться враження, що вам більше ніде зберігати свої фотографії.

Ідеально, якщо фотографії будуть зроблені в різних ракурсах і образах професійним фотографом. Пам'ятайте, що перш за все ви повинні показати свої достоїнства, на тлі яких недоліки будуть незначними!

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!