Создай анкету
или войди через

Як оцінити чоловіка по профайлу в інтернеті

9 октября 2013, в 00:00

Як оцінити чоловіка по профайлу в інтернеті Все ще мрієш знайти принца «в Інтернеті»? Що ж, маєш право. А поки давай поговоримо про юзерів, з якими зв'язуватися точно не варто. Ми живемо в страшний час і в соціальних мережах: щоб покликати мене до свого столу, колега пише в фейсбук-чат: «Маша, йди сюди!» І попутно ставить «лайк» до фоточки мого песика. Мені здається, ми скоро розучимося спілкуватися в офлайні. Будемо вручати один одному віртуальні подарунки, кидати посилання та анекдоти, піднімати келихи зі «Скайпу». Жорстокий світ! І це я ще ні слова не сказала про те, скільки маніяків та технічних зануд намагаються проникнути до тебе у «френди». Втім, про них ми поговоримо далі з психологом. Тобі залишається тільки прочитати і взяти до відома.

Колишній однокласник

Зазвичай сильно(підкреслено) одружений. На сторінці розміщує знімки дружини, дитини, машини, дачі, тещі. Ділиться кадрами з підписами: «Я, готель 5 зірок, все включено, Кемер, поруч Вася п'є пиво». Друга серія - знімки з весілля, на яких наречена як би стоїть на долоньці нареченого. При всьому цьому колишній однокласник пропонує (і, боюся, не тільки тобі) «як-небудь перетнутися, наприклад, у тебе. Можна на ніч».

ЩО ЗА ДУШЕЮ: «Цілком можливо, все це жарти, не більше. А можливо, товариш маскує гарними фотографіями невдале(з його точки зору) життя », - пояснює Ганна.

ЧОГО ЧЕКАТИ: Якщо товариш натякає на те, що дружини з дітьми немає вдома і пора б вам усамітнитися, просто забудь. Схоже, він не проти розважитися за твій рахунок. І добре, якщо ви згадаєте шкільні роки і влаштуєте один одному приємний день. Але є шанс, що глибоко незадоволений своїм життям однокласник почне до тебе приставати. Тобі це потрібно? Ну от і ми з Ганною сподіваємося, що ні.

Справжній романтик

Якщо ти бачиш на знімку людину з іграшковим серцем в руках, або з келихом мартіні і строгим поглядом, знай - перед тобою романтик. До осіб жіночої статі він завжди звертається на «Ви», називає їх «Прекрасними дамами». Легко може вказати в інтересах щось на зразок фільму «Брудні танці». Якщо до тебе звернувся іноземець, чекай фразу : «Твоя мама породив тебе для мене».

ЩО ЗА ДУШЕЮ: Найчастіше такі громадяне ставляться до когорти маминих синків . "Вони так і не відділилися від родительки душевно або фізично: мати продовжує варити їм щоранку манну кашку з особливою пінкою", - стверджує Назарова. " Як правило, романтики походять з неповних сімей або з тих, де мама грає першу скрипку. Тобто, вона захопила сина в полон і виховує з нього справжнього лицаря, справжнього чоловіка з усією тією атрибутикою, якої їй самій не вистачало від «цих брудних, смердючих тварин». І ось малюк виростає романтичним принцом. Не виключено, що і вірші пише (місцями навіть непогані )».

ЧОГО ЧЕКАТИ: Перш за все, романтичного образу. Якщо ти досі мрієш про серенади, погляди з поволокою і оберемки троянд, тоді: "Ура!", звичайно. Але врахуй: не дай бог тобі полюбити гортензії. Принц налаштован на стереотипи, до яких звик: троянди - і крапка! Він грає роль, а твоя доля - підспівувати йому з балкона партію Джульєтти. Все одно це не для тебе, а для Мами. Яка, витираючи сльозу розчулення, візьме на себе всю роботу по дому, саду і автослюсарний майстерні, щоб не відволікати дитинку від Головного.

Не варто розраховувати і на пристрасний секс після читання Байрона - цьому мама не вчила. Це фу. До того ж, попахує зрадою: мама ростила синочка для своїх нарциссических потреб, а не щоб віддавати його першій зустрічній щтучці. Правда, не виключений і крайній варіант: мама, прости господи, відійшла в інший світ(( Тепер можна займатися сексом відчайдушно, що виливається в збочені й ненаситні форми (бо, як звичайно, не секс потрібен тут чоловікові, а хлопчику потрібна була любов мами в свій час).

Самець

Я думаю, в ньому помер великий натурник. Ось так заходиш на сайт, а там - Він. У трусах, на тлі килима або сходів, на унітазі - ну хіба не красиво? Волосся він зачісує єршом або замазує гелем, в об'єктив дивиться млосно, заклично тримає руку на трусах. Твоє почуття прекрасного агонуює, а людина вважає свої фотографії сексуальними і спокусливими .

ЩО ЗА ДУШЕЮ: «Вельми порушена самооцінка! - вважає психолог. - Тут не сміятися потрібно, не жахатися, а пожаліти людину(тільки не захоплюйся, це не привід кликати його в гості і колисати на грудях). Буває, такі люди соромляться свого існування. Самокритика у людини схиляється до нуля, причому саме тому, що він не може впустити в свідомість критику - вона тут же його знищить».

ЧОГО ЧЕКАТИ: «Будемо сподіватися, що не ексгібіціонізму, - каже психолог. - У такого персонажа за великим рахунком немає можливості будувати повноцінні відносини. Йому необхідно постійне підтвердження власної значущості, і робити це він буде не тільки за твій рахунок, але і за рахунок залучення уваги оточуючих. Головне, пам'ятай, що ти йому в цій справі не помічниця. Тому що у своїх метаннях він підсвідомо звертається до мами і чекає її схвалення».

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!