Создай анкету
или войди через

Як познайомитися з чоловіком (Частина 2)

9 января 2014, в 00:00

Як познайомитися з чоловіком (Частина 2) Ми вже поділилися з тобою декількома секретами того, як познайомитися з чоловіком. В продовження теми ми підготували для тебе ще декілька постулатів, які допоможуть тобі познайомитися з кращими чоловіками. Як і де знайомитися? Чи варто знайомитися в інтернеті? Якщо так, то що писати? Читай далі і ти знайдеш відповіді на ці питання!

У будь-якій справі успіх дорівнює пропозиції мінус очікування. А ми часто забуваємо вимикати очікування. І це вірний шлях до розчарувань. За чоловіком, особливо якщо ти підійшла до нього першою, завжди залишається право сказати «так» чи «ні», отримати час, щоб придивитися до тебе трохи краще, опинитися одруженим зрештою. Тому, придумай заздалегідь фразу-заготовку, яка допоможе тобі красиво викрутитися з знайомства. У тебе теж є право зрозуміти, що співрозмовник, який в напівтемряві бару виглядав як Марлон Брандо в кращі роки, при найближчому розгляді виявився нудним дядечко з кривими зубами. Ось тут-то і виручить фраза: «Слухайте, мене ж Сережа чекає, напевно, десь? Піду пошукаю!» З практикі скажу: із десяти знайомств тільки два виявляються вдалими. Але цю статистику правильніше сприймати з оптимізмом: чим частіше ти пробуєш, тим більше успішних побачень тебе чекає:)

До кого взагалі варто підходити? Як дізнатися його в натовпі?

Сподіваюсь, ти досить спостережлива, щоб помітити на пальці у чоловіка кільце і відрізнити ділову зустріч у кафе від дозвільного проведення часу. І досить кмітлива, щоб зрозуміти, скільки алкоголю візаві вже перекинув у себе - знайомитися з помітно п'яною людиною особливого сенсу немає. Пещених, добре одягнених і доглянутих чоловіків, як правило, вдома чекають не тільки мами. Хоча виключення бувають. І поки ти не отримала пряму відповідь: «Вибачте, я трохи зайнятий», списувати його з рахунків не варто. І, звичайно, не суди про людину тільки по одягу: під ненависним тобі светром з оленем цілком може битися палке серце.

Чи не простіше познайомитися в інтернеті?

Суха статистика свідчить, що 20% чоловіків проводять на сайтах знайомств 80% часу, а 80% чоловіків - тільки 20% часу. Якщо твоє завдання - познайомитись з чоловіком саме в інтернеті, вчись обчислювати тих, хто зайшов туди випадково. У них, як правило, напівпорожня анкета, одна-дві не найпривабливіші фотографії і дуже скромна статистика входів на сторінку. Красива анкета і прекрасна самопрезентація («я хочу відносин, так набридли випадкові зв'язки») - ознаки того, що перед тобою сваха. Поганий знак також: гігабайти фотографій, безліч посилань, блогів, активна гра зі статусами. Все це часто означає, що людина не збирається знайомитися, а використовує інтернет як іграшку. І взагалі, схоже, схильний до нарцисизму.

Про що писати чоловіку в інтернеті?

Інтернет-листування із сподобавшимся чоловіком має бути мінімальним. Обміняйтесь трьома-чотирма листами і зідзвонюйтесь. Ключова фраза в такому випадку (після привітання та обміну люб'язностями): «Ну що, обмінюємося телефонами? І я все тобі розповім». Ти не просиш телефончик і не нав'язуєш свій, але при цьому чітко ставиш питання, яке дозволить зрозуміти, чи реальний у тебе співрозмовник. Чим швидше ти перейдеш хоча б до телефонного спілкування, тим швидше зрозумієш, що за людина перед тобою. Рівень інтелекту, манеру спілкування, які при листуванні можна замаскувати, не приховаєш при живій бесіді.

ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЧОЛОВІКИ

 1. Коли дівчина знайомиться з тобою першої, це ...
  • Відмінно - 84,5%
  • Неправильно - 15,5%
 2. Ти зовсім не зрадієш, якщо до тебе проявить інтерес дівчина, яка ...
  • лається як швець? - 56,69%
  • п'яна? - 19,71%
  • поводиться розв'язно? - 9,21%
  • зайво напориста? - 8,45%
  • надто відверто одягнена? - 5,94%
 3. Ти не любиш, коли дівчата фліртують з тобою ...
  • в спортзалі? - 35,96%
  • на роботі? - 30,1%
  • на вулиці / в транспорті? - 22,54%
  • в барі? - 11,39%

Сподіваємось, ці поради будуть тобі корисними. Якщо ти вирішила познайомитись з чоловіком в інтернеті, то тобі варто знати, що онлайн знайомство може призвести до успішного шлюбу

 

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!