Создай анкету
или войди через

Як познайомитися з чоловіком

8 января 2013, в 00:00

Як познайомитися з чоловіком Чи потрібно проявляти ініціативу? Як зробити перший крок? Де водяться кращі кадри? Відповіді на ці та всі інші непрості питання - у нашому вичерпному керівництві по знайомству з чоловіками. Даємо Facebook на відсіч, ідея підійти першої до чоловіка тобі не близька. Не те, щоб ти не хотіла зустріти того самого ніжного, розумного і платоспроможнього. Але невже тебе, повній достоїнств, доведеться просуватись на ринку романтики самостійно?!

"Для мене питання, чи може жінка бути ініціатором знайомства і чи повинна бути їм, очевидний," - каже психолог Яна Лапутина.  "Саме жінка завжди вибирає чоловіка, а вже якого роду стратегію вона використовує - одягає краще плаття або підходить з пропозицією попити кави - це деталі."

Над цими самими деталями і ламають голови дами. Судячи з опитування, більшість вважає, що долю простіше знайти в компаніях друзів («на вечірці, де всі один одного знають, складніше натрапити на маніяка»), на роботі («тут я буваю частіше і найдовше»), в інтернеті («шанс, звичайно, невеликий, але простіше залишатися інкогніто - це не так страшно, як підходити до чоловіка в барі ») і в місцях масового скупчення незнайомців (« я, наприклад, стала членом яхт-клубу - мінімум конкуренції і повно хлопців у мокрих майках »). А як же бари, магазини та недільні лекції в Політехнічному, запитаєш ти. І взагалі: як? з ким? коли?

Ельвіра Шкурат, психолог, майстер НЛП і автор тренінгу «Практика знайомств у великому місті», розвіє всі твої сумніви.

 

- Може, почекати, поки він сам підійде?

  Згадай: скільки разів за своє життя ти відмовилася дати чоловікові телефон і просто назвати ім'я? А тепер постав себе на місце середньостатистичної людини, з якою ти хотіла б завести відносини. Коли в роки пубертату спермотоксикоз гнав його знайомитися в транспорті, такі, як ти, відмовляли на кожному кроці. Років у 23 (а особини розумніші й раніше) він зрозумів, що підходити до всіх зустрічних нерозумно і з тих пір терпляче чекає, коли жінка сама дасть йому зрозуміти, що хоче познайомитися. Тому твоє завдання - створити ситуацію, в якій чоловік зрозуміє, що ти не проти знайомства. А вже де це відбудеться - абсолютно неважливо: зустріти кохання можна і в супермаркеті, і на стадіоні, і, навіть, елегантно затопив сусіда знизу

 

- Підходити самій непристойно. Не хочу нав'язуватися.

  Звичайно добре, коли жінка вміє бентежитися, але дуже погано, коли вона каже, що ніколи не буде знайомитися першою. Під лежачий камінь не пробереться навіть самий затятий чоловік. Якщо тобі здається, що ти не вмієш знайомитися з сильною статтю, візьми і навчися. Звісно, щоб перебороти свої комплекси і мамині установки з серії «пристойні дівчатка так не роблять», доведеться попрацювати над собою. Оцінити мотивації, проаналізувати страхи, переглянути, зрештою, нав'язані суспільством і родиною заповіді. Ось це буде дійсно непросто - можливо, доведеться навіть звернутися до психолога або психоаналітика. Зате для жінки з вирішеними внутрішніми проблемами процедура знайомства - простенька дитяча задачка.

 

- Піду схудну спочатку, а потім - відразу знайомитися.

   У всіх нас є переконання, якими ми повинні бути. І саме вони забезпечують наші внутрішні конфлікти. «Щоб вийти заміж, мені потрібно бути красивою і доброю господинею. А я не дуже-то красива і люблю лінуватися. Значить, заміж мені не світить », - думає дівчина і, звичайно, не ризикує ні з ким знайомитися. А хто сказав, що ці установки вірні? А може, той самий сусід по дачі, який тобі сподобався, із задоволенням полежить поруч на дивані і їжу замовить на двох у ресторані? Одним словом, розберися зі своїми внутрішніми бар'єрами - і чоловіки підтягнуться.

 

- Проявити ініціативу - це запропонувати йому випити і потанцювати. Так?

   Велика помилка  вважати, що чоловіча тактика у виконанні тендітної дівиці буде мати успіх. Не варто переймати хвацькі прийоми з фільмів. Запевняю, что те, що круто і здорово виглядає в кіно, у житті виглядає і звучить зовсім інакше.

 

- З чого починати розмову?

  У цій справі немає правильних або неправильних фраз - є тільки доречні або недоречні. Існує термін «емоційний інтелект» - це те, наскільки жінка відчуває ситуацію - наскільки розуміє, коли пожартувати, коли помовчати, коли млосно подивитися. Якщо ти не впевнена у своїх здібностях, правило тільки одне: більше довіряй почуттям, менше голові. Не потрібно згадувати якісь заповіді знайомства. Керуйся своїми уявленнями про те, що добре, а що погано. Краще веди себе природно, ніж картинно. І хоча б спочатку уникай особистих, романтичних тем, щоб не сковувати себе і співрозмовника.

 

 
Далі буде...:)
Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!