Создай анкету
или войди через

Як заповнювати анкету на сайті знайомств?

2 июня 2014, в 00:00

Як заповнювати анкету на сайті знайомств? Вирішивши пошукати щастя в інтернеті, багато хто ламає голову над тим, що написати про себе. Адже саме по тому, що ти напишеш у своїй анкеті і буде судити про тебе прекрасний незнайомець. На щастя, зовсім необов'язково володіти літературним талантом Шекспіра для того, щоб розкрили твою чарівність і неординарну особистість.

 Щоб почати заповнювати анкету, скористайтеся наступними порадами:

Порада перша : Будь чесною

Просто потрібно бути самою собою і чесно розповісти кого ти сподіваєшся зустріти, чим цікавишся і займаєшся. Не приховуй свій справжній зріст, вагу, рід занять і сімейний стан. Так ти створиш фундамент для довірчих відносин і викличеш зацікавленість. Якщо ж ти десь збрешеш, то з часом, сама того не усвідомлюючи, викладеш правду про себе. Однак після того, як факт обману буде оприлюднений, людина навряд чи захоче продовжити з тобою спілкування. А адже саме цей новий знайомий міг би стати твоєю долею. Тому, перш ніж піти на обман або приховування правдивої інформації про себе, тричі подумай , а чи потрібно це тобі. І обов'язково напиши про себе тільки правду. 

Порада друга: Будь сміливою

В Інтернеті є безліч анкет, і тобі потрібно якось виділити себе з натовпу. Не бійся продемонструвати свою незвичайну професію, хобі або серйозні амбіції - все це може зачепити погляд твого потенційного друга. Перший крок до успіху - це зробити анкету більш помітною. Деталізує свою незвичайну зовнішність, розкажи про свої погляди на життя, особливо, якщо вони відрізняються від загальноприйнятих норм. Може у тебе є незвичайні сторони характеру, не властиві більше нікому - пиши про все, що виділить тебе з натовпу.

Порада третя: Будь точною

Щоб відсікти непотрібних кандидатів, точно вкажи в анкеті, що ти очікуєш від знайомства, яких відносин ти бажаєш. Можливо, тебе цікавить невелика літня пригода, а може, ти в пошуку особливих і довготривалих відносин. Або тебе потрібен тільки легкий флірт, одноразовий секс .

Порада четверта: Будь стислою

Повідомлення в анкеті має бути максимально стислими і інформативними. Можна до безкінечності розповідати про свою унікальність, свої бажання, але тоді це буде не анкета, а роман у трьох томах. Послання анкети має зацікавити потенційного партнера. А щоб він захотів дізнатися про тебе більше, вкажи свої найпривабливіші сторони на початку анкети - там вони будуть особливо помітні. Переконайся, що тобі вдалося коротко викласти все, що ти хотіла про себе написати .

Порада шоста : Будь справжньою

Ніхто старше п'ятнадцяти не шукає супергероя, тому не піддавайся спокусі роздути свій образ до неймовірної важливості. Заяви типу "я найкраща дівчина міста" можуть залучити до тебе увагу, але ти можеш здатися егоцентричною і величезної кількості друзів тобі це не принесе. Краще зосередься на тому, що дійсно робить тебе неповторною і по-справжньому привабливою особистістю. У тебе ж є родзинка? Ось її і вкажи в своїй анкеті.

Порада сьома: Будь готова до всього

Успішна анкета не дає гарантії в тому, що ти обов'язково знайдеш любов. Тут вже скоріше пощастить. У кожному разі, зустрічаючись з шанувальниками з Інтернету, ти отримуєш шанс розширити твої контакти і зустріти нових людей. Можливо,  і чоловіка своєї мрії.

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!