Создай анкету
или войди через

Знайомства в інтернеті будуть основою успішного шлю

4 сентября 2014, в 00:00

Знайомства в інтернеті будуть основою успішного шлю

Більше третини шлюбів, укладених у 2005-2014 роках, починалися з знайомства в інтернеті - показало дослідження, проведене в Університеті Чикаго.
При цьому, такі шлюби були щасливіше і тривали довше тих, що полягали в результаті особистого знайомства, пише "The Times of India". Рівень задоволення від таких шлюбів виявився вище, а статистика розлучень - нижче. Дослідники припускають, що секрет успіху криється в силі мотивації людей і можливості вибору партнерів. За словами Джона Каціоппо, знайомства в інтернеті змінюють динаміку і результат шлюбу в цілому.

  Серед пар, які зійшлися після знайомства в інтернеті, 6% розпадалися. Серед решти даний показник дорівнював 7,6%. За шкалою задоволеності шлюбом онлайн-пари займали позицію в 5,64 бала. А звичайні пари - 5,48 бала.
   Люди, які познайомилися з партнерами в звичайному житті, як правило, зустрічали їх на роботі, в школі, церкві, на громадських зборах, в клубах, барах і місцях поклонінь. Найневдаліші шлюби, які виникали у людей, ті, які зустрілися в барі в ході побачення наосліп. А також між тими, хто познайомився онлайн в мережі, де замість реальних фотографій використовуються аватари.
  Нагадаємо, як показало дослідження, 80% жінок настільки переживають з приводу свого зовнішнього вигляду, що чекають мінімум місяць, перш ніж постати перед новим партнером без макіяжу.

  Багато хто не вірить в знайомства в інтернеті. Спілкування з людиною навіть протягом 2 років по інтернету не може дати того уявлення, яке виникає про нього вже в перші 5 хвилин розмови при особистій зустрічі.
  І все ж існує безліч засобів для знайомства в Інтернет - різні чати, форуми, ICQ, IRС. Але для тих, у кого час в інтернеті обмежено, це не кращий варіант. Більшість людей знайомляться в інтернеті за допомогою різноманітних служб знайомств, шлюбних агенств і т.п.
 Тому слід відзначити, що знайомства в інтернеті є найбільш вдалим способом для створення міцного шлюбу!


 

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!