Создай анкету
или войди через

Знайомитися чи ні по інтернету - ось в чому питання?

2 сентября 2014, в 00:00

Знайомитися чи ні по інтернету - ось в чому питання? У більшості випадків самотні люди виправдовують свою самотність браком часу на знайомство. Їм ніколи. У них багато роботи, вони втомлюються або ходять на курси підвищення кваліфікації. У деяких фігурують маленькі діти, яких не на кого залишити. Хтось надто скромно зауважує або не може знайомитися. У кожного свої відмовки, але всі вони зводяться до одного: колись. Але всі ці причини можна обеззброїти альтернативним варіантом знайомств з протилежною статтю з допомогою Інтернету і сайтів знайомств.

У чому полягають позитивні моменти від знайомства через Інтернет?

Головний плюс полягає в тому, що спочатку відбувається знайомство і тільки після - зустріч, якщо цього захочуть обидві сторони. До моменту першої зустрічі люди зазвичай встигають дізнатися один про одного багато цікавого. І коли ця зустріч відбувається, вони вже не відчувають себе незнайомцями - скоріше, старими друзями, які давно не бачилися.

Однак, не втрачайте пильності  і, по можливості, перші кілька зустрічей призначайте в людних місцях з гарним освітленням. Не обов'язково, щоб відбулося і перше проводжання додому. Адже, по суті, ви все-таки не знаєте людини в реальному житті, а у віртуальній можна розповісти все що завгодно.

Мета знайомства через Інтернет у всіх різна і майже на всіх сайтах знайомств є спеціальний пункт, в якому це зазначається. Хтось знайомиться заради сексу, хтось заради серйозних відносин або флірту. Найчастіше, вказана мета знайомства правдива, так як її хочуть добитися. Так само це робиться з метою економії часу. Якщо людині потрібен тільки секс, він не буде знайомитися з тим, у кого метою знайомства вказаний шлюб і народження дітей. Вона просто вибере анкету людини з такою ж метою.

Але, однакові напрямки поглядів на знайомства, це ще не запорука успішного спілкування. Крім мети людей повинно зв'язувати щось більше. Що? У кожному окремому випадку на це питання знаходиться своя відповідь. Однак, у випадку невдачі не варто засмучуватися. Треба просто продовжувати пошуки тієї людини, яка підійде саме тобі і нікому іншому.

Хочете щоб вас хотіли шукати або просто з вами хотілося почати бесіду? Розмістіть на сайті своє фото, бо саме воно стане вашим провідником у пошуках щастя. У тих анкет, які не мають фотографії автора, шансів на те, що їх хтось знайде в тисячі таких же одноликих анкет, дуже мало. Інша справа,  якщо у вашої анкети є фотографія. Адже в першу чергу ви повинні сподобатися візуально. Ваша зовнішність стане тим  фактором , який змусить написати вам повідомлення з пропозицією знайомства і спілкування. І тільки під час листування ви зможете зрозуміти що або хто ховається за фотографією. І тоді продовжити знайомство або закінчити. Але все на сайтах знайомств починається з фотографії. Почніть з неї і ви .

Не переживайте, якщо ваше фото сподобатися не всім - це закономірно, адже і вам не всі подобаються. При цьому завжди знайдеться та людина, яка до вас придивиться. Головне, щоб ця людина теж вам сподобалася. Тоді ваше знайомство буде розвиватися стрімко і несподівано навіть для вас самих.

Не забудьте і про те, що ви можете теж вибирати. Тому, не обов'язково чекати, поки хтось вибере тебе . Починайте пошуки, знайомтеся і вже завтра ви знайдете свою другу половинку.

 

Ваше имя
Эл. Почта
Начать
Авторские права
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт Love.ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!